close
Головна » Країни » Іспанія » Тури » Парк PortAventura

Парк PortAventura

Дати тура: 01.07.2021 - 29.12.2021
Тривалість туру: від 1 до 7 дней
Країна: Іспанія
Тип туру: Розваги

Порт Авентура - PortAventura

Парк розваг знаходиться в Іспанії, в місті Салоу, яке розташовано недалеко від Барселони.

Це найпопулярніший іспанський сімейний парк відпочинку і курорт, в якому щорічно відпочивають понад три мільйони туристів з усього світу, що також робить його шостим за відвідуваністю розважальним парком в Європі. Комплекс Порт Авентура відкрився в 1995 році і зараз займає територію площею 117 гектарів з більш ніж 40 атракціонами.

Крім власне парку атракціонів, комплекс включає величезний аквапарк Порт Авентура Акватик (PortAventura Aquatic), кілька пляжних клубів та полів для гольфу, чотири готелі, на його території знаходиться озеро площею 3 гектара.

Парк атракціонів Порт Авентура тематично розділений на шість зон-країн - за географічним принципом, що дозволяє подати прогулянку по парку як кругосвітню подорож, а відвідування атракціонів - як незабутні пригоди в дорозі. «Країни» по порядку (від входу в парк): Середземномор'я, Дикий Захід, Мексика, Китай, Полінезія та яскрава дитяча країна Сезам. На вулицях парку і в театрах проходить безліч барвистих шоу - близько 90 вистав за добу.

Portaventura Hotel Caribe

Вартість прохання уточнювати під Ваші дати.

Portaventura Hotel Portaventura

Вартість прохання уточнювати під Ваші дати.

У вартість буде включено:

- харчування: сніданок;
- квитки в парк розваг.

Підберемо будь-які варіанти поїздки під Ваші дати і вимоги. Повідомте нам свої побажання, і вони будуть максимально враховані і виконані!

Менеджери
Найдьонова Ірина
Найдьонова Ірина
Відділ продажів та маркетингу | Mоb: +380 50 257 50 27
Зв'язатися через skype
Зворотний дзвінок
© 2002-2022. Всі права захищені