close
Головна » Події

Події

Подієвий туризм — один з наймолодших напрямків, що набуває останніми роками все більшої популярності й, по праву, вважається принципово новим і поза сумнівом привабливим. Основною метою таких турів є відвідування не конкретних країн, міст чи локацій, а саме — подія. Тому такі вояжі чудово підійдуть як досвідченим мандрівникам, так і менш випробуваним туристам. Родзинка подієвих турів у їх різноманітності: сьогодні Октоберфест у Баварії, завтра карнавал у Ріо або тенісні турніри у Мельбурні. Монако чи Дубаї запрошують на "Формулу-1", венеціанці приховують свої секрети під карнавальними масками, а італійці жбурляють один в одного помідорами! І цей святковий марафон не має меж!
Подієві тури — це калейдоскоп заходів, що безперервно відбуваються у всьому світі. Серед них напевно знайдеться щось цікаве навіть для тих, кого особливо не вражає ні затишок вузьких середньовічних вуличок, ні велич античних храмів. Адже важко, наприклад, знайти уболівальника, що не мріє особисто побувати на фіналі чемпіонату світу, і рідкісний кіноман ніколи не мріяв відвідати каннський кінофестиваль. Не кажучи вже про те, що кожного з нас приваблює можливість взяти участь в барвистому карнавалі, щоб повністю зануритися в культуру і традиції країни.
Якщо Ви бажаєте відвідати будь-який всесвітньо відомий захід, рекомендуємо взятися до організації подорожі завчасно, щоб встигнути забронювати авіа квитки й готель за оптимальнішими тарифами. А ми із задоволенням посприяємо Вам у цьому!

Менеджери
Онисько Наталія
Онисько Наталія
Відділ індивідуального та VIP-туризму
Зв'язатися через skype
Чорба Ірина
Чорба Ірина
Відділ контрактів та роботи з агентствами
Зв'язатися через skype
Бєлкіна Наталія
Бєлкіна Наталія
Відділ продажів та MICE
Зв'язатися через skype
Найдьонова Ірина
Найдьонова Ірина
Відділ продажів та маркетингу | Mоb: +380 50 257 50 27
Зв'язатися через skype
Зворотний дзвінок
© 2002-2024. Всі права захищені