close
Головна » Бізнес / Івенти

Бізнес / Івенти

Бізнес туризм — класичне "два в одному": переговори й конференції у близькому сусідстві з прекрасними пляжами та знаковими пам'ятками. MICE по всьому світу: виставки, зустрічі, конференції, конгреси, семінари від США до Гонконгу.

Діловий туризм — важлива і досить складна галузь туристичного бізнесу. Висока відповідальність, увага до деталей і уміння швидко і результативно орієнтуватись у разі можливих форс-мажорів — ось ключові навички, якими повинен володіти менеджер організовуючи діловий вояж. Від інших видів туризму діловий вирізняється передусім грошовою складовою питання: від того, наскільки вдало складеться поїздка, залежать іноді багатомільйонні прибутки або, навпаки, збитки компанії, тож ризики тут високі, і халатність неприпустима. Як у будь-якого іншого виду туризму — від екскурсійного і пляжного до шопінгу і лікувального — у ділового є свої важливі особливості організації, тонко залежні від напрямку, сезону, цілей та інших чинників поїздки.

Конгреси та конференції — масштабна організаційна робота, у якій критично важлива надійність партнерів — виставкових комплексів та готелів. Якщо у приватному діловому візиті практично уся відповідальність лежить на вас, то тут не обійтись без щільної взаємодії, а значить, партнери мають бути надійними на 100%.

Виставки — один з основних сегментів ділового туризму. У світі щорічно проходить до 30 тисяч виставок різноманітної тематики, де бізнесмени можуть поспілкуватися з колегами, дізнатися інновації своєї галузі та укласти контракти.

Семінари та тренінги — напрям ділового туризму для підвищення кваліфікації персоналу, розрахований на фахівців самих різних галузей. Подібні події різняться, як за кількістю учасників, інтенсивності програм, так і по "охопленню" тем. Тому додаткова культурна складова спільного дозвілля не менш важлива за офіційну частину. Проживання, оренда устаткування, конференц-залу та дотримання графіка цілком лежить на вашому туристичному партнерові. Окрім того, необхідно ретельно опрацювати логістику, авіаперельоти та розважальну програму.

Мотиваційні інсентив-тури — наступна важлива складова бізнес-туризму, де натиск ділових зустрічей і переговорів зведений до мінімуму. Важливий нюанс організації інсентив-турів: взаємодія з великою групою, у яку одночасно запрошені і співробітники компанії, і клієнти, і дилери разом з торговими агентами та топменеджерами. І працювати доведеться, що називається, "на гурт" - це стосується і бронювання авіаквитків, і трансферів, і розселення в готелі, тобто маса нюансів, відповідальність за які візьме на себе ваш туроператор.

Ще один ключовий момент — забезпечення гідної та, головне, доречної івент-програми: спільні екскурсії, гала вечеря, всілякі квести й спортивні змагання. У основі наших креативних і сміливих рішень лежать знання і досвід. Ми не втомлюємося придумувати, експериментувати й фантазувати за всіх та про усе! Знайомлячись з вами, ми прагнемо зрозуміти дух, атмосферу і культуру компанії. Такий підхід — основа для ухвалення правильного рішення. Це завжди працює!

Ваша сила — в командному дусі та єдності!
Тимбілдинг — це ціла історія незабутніх пригод, і якщо хочете, екстремальних випробувань. Тимбілдинг перетворює ваш колектив на команду, згуртовану, творчу, готову спільно вирішувати найважливіші завдання. Ви дізнаєтеся, на що здатен кожен з вас і навчитеся розуміти колег, як ніколи раніше.

Вашій компанії пора виходити на новий рівень? Грамотно організоване корпоративне свято допоможе вам в цьому, тому як згуртована команда виграє навіть в найжорсткішій, конкурентній боротьбі.

Кращі готелі світу, гнучкі тарифи від авіа компаній, візова підтримка, персональний супровід по усьому маршруту — до Ваших послуг!

Менеджери
Онисько Наталія
Онисько Наталія
Відділ індивідуального та VIP-туризму
Зв'язатися через skype
Погребиська Наталія
Погребиська Наталія
Відділ продажу
Зв'язатися через skype
Зворотний дзвінок
© 2002-2024. Всі права захищені