close
Головна » Екскурсії

Екскурсії

Як відомо, всі дороги ведуть у Рим! Ну, а ми хотіли б вийти поза географічні горизонти і запросити вас у захопливу подорож добре відомими і незвіданими маршрутами.
Наприклад, Італія просто створена для насолод. Тут час відступає перед веселими променями сонця, зрілими фарбами півдня, легким запахом піци та щедрими потоками к'янті, лімончелло і Бардоліно. «До життя, як і до всього на світі треба ставитися з легкістю», - ось головне життєве кредо будь-якого італійця.
Як щодо Парижу? На тихий ранковий Монмартр, де живописці вже розставляють мольберти, або на бульвар Капуцинів, де смажать каштани, або прогулятися опалим жовтим листям в Люксембурзькому саду, чи посидіти за неспішною бесідою в кафе Де ла Пе з химерами Нотр-Дама.
Рушаймо далі, щоб повештатись Європою, звертаючи з Карлова моста до музею Прадо, кружляючи в чудовому вальсі віденських вулиць і амстердамських каналів, або насолоджуючись здобутками стародавньої спадщини античної Еллади. Старенька Європа - безтурботна, зворушлива і непередбачувана. Вона створена для веселощів, гулянь, доброї порції гарячого грогу, келиха терпкого вина або чашки запашної кави. У Європі час відчувається зовсім інакше. Він живе в ошатних вулицях Відня, на мощених площах Мадрида, в старовинних соборах і абатствах. Час вільно розгулює європейськими столицями, катається в трамваї по звивистих вуличках Лісабона або сидить в лондонських пабах...
Весь світ біля Ваших ніг, а ми раді бути корисними у виборі Вашого щасливого маршруту.
Тури
Розкішні готелі Хорватії
15.02.2024 - 31.10.2024
Хорватія, Ровінь
Менеджери
Онисько Наталія
Онисько Наталія
Відділ індивідуального та VIP-туризму
Зв'язатися через skype
Погребиська Наталія
Погребиська Наталія
Відділ продажу
Зв'язатися через skype
Чорба Ірина
Чорба Ірина
Відділ контрактів та роботи з агентствами
Зв'язатися через skype
Бєлкіна Наталія
Бєлкіна Наталія
Відділ продажів та MICE
Зв'язатися через skype
Найдьонова Ірина
Найдьонова Ірина
Відділ продажів та маркетингу | Mоb: +380 50 257 50 27
Зв'язатися через skype
Зворотний дзвінок
© 2002-2024. Всі права захищені