close
Головна » Країни » ОАЕ » Тури » Аквапарк Aquaventure в ATLANTIS THE PALM

Аквапарк Aquaventure в ATLANTIS THE PALM

Дати тура: 01.07.2024 - 22.12.2024
Тривалість туру: від 1 до 15 дней
Країна: ОАЕ
Тип туру: Море, Розваги

Аквапарк Aquaventure тепер один з найбільших аквапарків у світі!

 У березні 2021 року відбулося відкриття 28 нових водних гірок та атракціонів, що б'ють рекорди по висоті і швидкості.

За версією TripAdvisor Travellers 'Choice Awards 2020 аквапарк Aquaventure названий кращим аквапарком на Близькому Сході. З відкриттям в березні 2021 роки третьої вежі «Тризуб» він став одним з найбільших аквапарків у світі площею 22.5 га, що налічує 105 гірок, атракціонів та розваг.

Aquaventure - це чудовий водний ландшафт в оточенні пишної зелені, дві величні вежі в месопотамському стилі і нова вежа «Тризуб» з екстремальними гірками, а також найдовша «лінива» ріка на Близькому Сході протяжністю 2,3 км з водоспадами і водними порогами. Аквапарк пропонує найбільшу на Близькому Сходу зону дитячих водних атракціонів Splashers c лагуною, печерою, островом та горою.

У Вежі Нептуна, висотою 38 м, знаходиться 7 водних гірок, зокрема «Стрибок у незвідане» - майже вертикальний спуск довжиною 27.5 м в лагуну з акулами, від яких відокремлює лише прозора стіна тунелю.

Вежа Посейдона, висотою 39 м, є унікальною гіркою з подвійними віражами. Заряд адреналіну на гірці «Помста Посейдона» гарантовано, коли в капсулі вислизає з-під ніг підлога, і продовжується політ вниз зі швидкістю 60 км/год.

Нова вежа Тризуб висотою 48 м має 12 екстремальних гірок, зокрема найдовшу в світі і зовсім нову MammothBLAST™ - 449-метрову водну гірку для всієї родини. Це безкомпромісна сила на безпрецедентній швидкісті. Плоти несуться по зигзагам каналів, при цьому у гостей захоплює дух від часто повторюваних вигинів, спусків і підйомів. Також серед нових атракціонів найвища на Близькому Сході гірка з вертикальним падінням і перший в регіоні атракціон Immortal Falls зі стрибками у воду.

Надамо різні варіанти подорожі під Ваші дати і вимоги. Повідомте нам свої побажання, і вони будуть максимально враховані і виконані!

Менеджери
Онисько Наталія
Онисько Наталія
Відділ індивідуального та VIP-туризму
Зв'язатися через skype
Найдьонова Ірина
Найдьонова Ірина
Відділ продажів та маркетингу | Mоb: +380 50 257 50 27
Зв'язатися через skype
Зворотний дзвінок
© 2002-2024. Всі права захищені