close

Фінляндія - Віза

Увага! У зв'язку з набранням чинності безвізового режиму між Україною та країнами ЄС з 11.06.2017 консульства і візові центри не приймають заяви на відкриття віз для громадян Україна, у яких є біометричні паспорти.

Громадяни України - власники звичайних (НЕ біометричних) паспортів можуть, як і раніше, подавати документи для відкриття віз згідно існуючих правил.

Для в'їзду до Фінляндії громадянам України необхідно оформити візу:

Документи на візу:
1. Закордонний паспорт, дійсний не менше ніж 3 місяці після закінчення поїздки. Для відкриття візи до Фінляндії необхідно мати мінімум 2 чисті сторінки (не обов'язково поруч). Для вписаного в паспорт дитини відкривається окрема віза, тому також необхідно мати додаткові 2 чисті сторінки, тобто на кожну відкривається візу - 2 чисті сторінки (наприклад, мама + 2 вписаних дитини-6 чистих сторінок).
2. 1 кольорова фотографія 3,5 x 4,5 см (висота голови від підборіддя до маківки 25х35 мм - 80% особи);
особа повинна бути відкрито і повинні бути видні плечі, АЛЕ НЕ ПО ГРУДИ, тобто велике обличчя + шия + верхня частина плечей;
- фон однотонний, світлий, сірий, але не білий (блакитний фон не можна); - фото обов'язково свіже, зроблене менш ніж 3 місяців назад.
3. Угода на обробку персональних данних. Погодження заповнюється на кожного заявника (в т.ч. і на дітей) в 1 примірнику. Обов'язково необхідно вказати в п.5 e-mail або поштову адресу заявника !!!!
4. Довідка з місця праці на фірмовому бланку підприємства з зазначенням дати зарахування на роботу, посади і окладу з розбивкою за останні 6 місяців (обов'язково) і з зазначенням фрази, що робоче місце зберігається на час поїздки (в довідці з роботи обов'язково два підписи - директора або заступника директора та головного бухгалтера).
5. Копія свідоцтва про реєстрацію підприємства роботодавця
6. Для приватних підприємців - свідоцтво про реєстрацію (копія) - свідоцтво платника податку (копія) - копії звітів про доходи з податкової за 6 місяць, завірені податковою службою.
7. Фінансове забезпечення: - довідка з банку про наявність рахунку із залишком коштів на рахунку на суму 100 EUR / чол / день - копії документів, які підтверджують стабільність фінансового становища (Свідоцтва про права володіння на квартиру, будинки, земельні ділянки, автомобілі).
8. Анкета

Віза для пенсіонерів: - оригінал + копія пенсійного посвідчення (оригінал на подачу) - виписка про розмір пенсії з пенсійного фонду за останні 6 місяців.
1. Оригінал + копія внутрішнього паспорта - всіх 16 сторінок (оригінал на подачу).
2. Оригінал + копія свідоцтва про шлюб або розлучення (оригінал на подачу).
3. Копія першої сторінки закордонного паспорта.
 
Віза для студентів: - довідка зі школи / ВНЗ
- копія залікової книжки + оригінал.

!!! Пенсіонери (при наявності пенсійного посвідчення) і діти до 18 років звільнені від сплати візового збору і оплачують тільки послуги візового центру.

Віза до Фінляндії для дітей (до 18 років):
1. Оригінал + копія свідоцтва про народження.
2. У разі поїздки з одним з батьків - нотаріально завірений дозвіл на поїздку від другого з батьків з формулюванням: "до країн Шенгену" (не в Фінляндію) - ОРИГІНАЛ + копія (ОРИГІНАЛ НА ПОДАННЯ)
3. 1 кольорова фотографія 3,5 x 4,5 см (ВСІ ВИМОГИ ЯК ДЛЯ ДОРОСЛИХ-див. вище) - незалежно від віку дитини.
4. Довідка з навчального закладу (школа, гімназія і т.д.) з фразою, що адміністрація не заперечує проти поїздки та із зазначенням адреси і телефону.
5. Копія внутрішнього паспорта одного з батьків, який не летить.

Додатково: Якщо дитина має лише одного з батьків, необхідно надати довідку, яка підтверджує відсутність другого з батьків - судове рішення про передачу прав на дитину одному з батьків; свідоцтво про смерть одного з батьків та свідоцтво про народження дитини; довідка про те, що один з батьків самостійно виховує дитину, видана ЗАГС. Якщо у когось з членів сім'ї або групи туристів, які проживають в одному номері, є діюча шенген віза і йому НЕ потрібно відкривати візу, В обов'язковому ПОРЯДКУ необхідно надати копію. На подачу в посольство готується повний пакет документів на всіх туристів, які проживають в одному номері (члени сім'ї або група людей). Подавати членів однієї і тієї ж сім'ї або групи людей в різні дати заборонено.

Увага! Неповний пакет документів може стати причиною для відмови у видачі візи. У роботу приймається тільки повний пакет документів. При відсутності будь-якого пункту - документи повністю повертаються агенту. Прохання не передавати неповний пакет документів. У разі надання неповної інформації про анкетні дані, помилок в довідках, написаннях прізвищ, дат, сум і т.д. посольство залишає за собою право на технічну відмову у візі без попереднього повідомлення. Донос будь-яких документів НЕ МОЖЛИВИЙ.

Посольство Фінляндії в Україні:
01901, Київ, вул. Стрілецька, 14.телефон: 044 278 7049факс: 044 278 2032E-mail: sanomat.kio@formin.fi
Години роботи: з понеділка по п'ятницю (крім святкових днів) з 09:00 - 17:00

Візовий відділ:
телефон: 044 278 7551 (15: 00-16: 00 консультаційні питання) E-mail: kio.viisumi@formin.fi
Години роботи візового відділу: прийом документів з попередньої електронної реєстрації з 9: 30-12: 00видача паспортів з 14: 00-15: 00
© 2002-2023. Всі права захищені