close
Головна » Країни » В'єтнам » Тури » Екскурсія в Вам Сат

Екскурсія в Вам Сат

Дати тура: Уточнюйте
Тривалість туру: Уточнюйте
Країна: В'єтнам
Тип туру: Уточнюйте

О 8 ранку - зустріч в готелі в центрі Хошиміну і транфер в Кан-Я. О 9 годині Ви приїдете в Янса, де пересядете на гребні або моточовни, на яких прогулятись вниз по одній з річок (Діньба, Лорен або Вамсат), під час якої Ви зможете насолодитися мальовничим краєвидом берегів. Вам належить потрапити на Болото кажанів, яке є екологічно чистою туристичною зоною.

Прямо з бортів човнів Ви побачите сотні кажанів, що висять на гілках мангрових дерев, а також зможете пополювати за крабами. Вас зачарує різноманіття флори і фауни мангрових заростей. Далі Ви продовжите прогулянку на човні в самий центр Вамсата. Ви підніміться на вежу Тангбонг, щоб окинути поглядом заповідник мангрової біосфери Кан-Я. Під час прогулянки по мангрових заростях Ви зможете сфотографуватися з доброзичливими оленями. Ви пообідаєте в ресторані Вамсата, де Вам представиться можливість погратися з парочкою гібонів і відпочити в гамаках.

Під вечір у Вас буде час пополювати за крокодилами і поспостерігати за довгохвостими мавпами. Також Ви відвідаєте пташиний заповідник і викупаєтеся в мініатюрному басейні, що імітує води Мертвого моря. Далі на човнах Ви підете назад в Янса, куди Ви допливе приблизно о 16.30. Ви попрощаєтеся з Вамсатом і Кан-Я і повернетеся в Ваш готель приблизно о 17.30.

Менеджери
Онисько Наталія
Онисько Наталія
Відділ індивідуального та VIP-туризму
Зв'язатися через skype
Погребиська Наталія
Погребиська Наталія
Відділ продажу
Зв'язатися через skype
Зворотний дзвінок
© 2002-2023. Всі права захищені