close
Головна » Країни » Єгипет » Тури » Палац "1000 й 1 ніч"

Палац "1000 й 1 ніч"

Дати тура: Уточнюйте
Тривалість туру: Уточнюйте
Країна: Єгипет
Тип туру: Уточнюйте

Таємничий замок, розташований на околиці Хургади, приваблює шанувальників східної екзотики.

Колись, багато років тому, красуня Шахерезада щоночі розповідала казки, одна красивіша за іншу, і мерехтливі зірки складалися в картини, що зачаровували погляд султана...

Чарівні легенди тисячі й однієї ночі... Розкішні походи фараонів і життя кочівників пустелі, весільні церемонії та старовинні легенди, втілені в живих картинах, горді арабські скакуни й пихаті верблюди - все це Ви побачите, відвідавши вечірнє шоу в палаці "1000 й 1 ніч". До Ваших послуг чудові ресторани, де Вам запропонують відмінні страви східної кухні, кафе, в яких Ви можете покурити кальян та випити справжню каву, сидячи на м'яких шкіряних подушках. Всі аромати Сходу зібрані в парфумерних крамничках, а в чорному оксамиті ювелірних крамниць мерехтять вироби із золота й дорогоцінних каменів.

Вас зустрінуть грізні виконавці танцю з палицями. Ви пройдете по містку над озером, в якому плескаються крокодили. Люстри тонкої роботи висвітлять Вам дорогу, що веде до внутрішнього двору. Величезні двері, окуті міддю, розчиняться, і Вас оточать чарівні танцівниці, закутані в найтонший муслін. Тільки в замку "1000 і 1 ніч" Ви зможете на весь вечір стати шейхом!

Менеджери
Найдьонова Ірина
Найдьонова Ірина
Відділ продажів та маркетингу | Mоb: +380 50 257 50 27
Зв'язатися через skype
Зворотний дзвінок
© 2002-2023. Всі права захищені