close
Головна » Країни » Швейцарія » Тури » Швейцарія - європейський лідер у сфері медицини

Швейцарія - європейський лідер у сфері медицини

Дати тура: 09.06.2021 - 28.12.2023
Тривалість туру: Уточнюйте
Країна: Швейцарія
Тип туру: Здоров'я

Терміном «медичний туризм» сьогодні позначають практику надання медичних послуг за межами країни проживання, поєднання відпочинку за кордоном з отриманням висококваліфікованої медичної допомоги. Коли виникають проблеми зі здоров'ям і гостро постає питання: куди піти лікуватися? Ті, хто можуть собі це дозволити, роздумують недовго - звичайно, в Швейцарію.

За офіційними даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, Швейцарія - європейський лідер у сфері медицини. Тут розташовані провідні міжнародні фармацевтичні концерни та всесвітньо відомі компанії з розробки інноваційних технологій й лікарських форм.

Swiss Medical Network - це мережа з 16 багатопрофільних клінік, розташованих по всій країні. Разом вони об'єднують близько 1 782 лікарів зі світовими іменами та займають провідні позиції в області онкології, нейрохірургії, кардіохірургії, ортопедії, офтальмології, діагностики, медицини старіння, пластичної хірургії, реабілітації та в інших сферах сучасної медицини.

До послуг пацієнтів клінік Swiss Medical Network - ультрасучасне діагностичне та медичне обладнання, роботизована хірургія, дистанційна медицина, інноваційні способи лікування онкологічних захворювань і новітні хірургічні методики.

Роботу з іноземними пацієнтами в клініках Swiss Medical Network координує спеціальний відділ, багатомовний персонал якого надає послуги з супроводу пацієнтів, підтримує безперервний зв'язок з лікарями, готує програму лікування, забезпечує, у разі необхідності, перекладача та трансфер з аеропорту. Керівництво мережі розуміє, що, як би добре пацієнт не володів іноземними мовами, питання здоров'я йому легше обговорювати рідною мовою. Чи варто говорити, що одна з робочих мов російська, та конфіденційність дотримується всіма співробітниками так само свято, як медична таємниця?

Багато пацієнтів приїжджають в супроводі членів сімей. Не турбуйтеся про їхнє дозвілля! На час перебування в клініці вони отримають необмежений доступ до цілого комплексу готельних послуг: ресторани, салони краси, спа-процедури, фітнес-інструктори, персональні гіди для екскурсій та шопінгу. Досить повідомити про ваші побажання, і вони будуть максимально враховані і виконані.


Клініка Женольє

Клініка Женольє - найбільша в мережі Swiss Medical Network. Один з головних напрямків її діяльності - діагностика онкологічних захворювань. Завдяки міждисциплінарному консиліуму, онкологи клініки здатні виявити і взятися за лікування будь-якої форми раку на різних стадіях. Саме Женольє стала першою клінікою в Швейцарії, яка запропонувала пацієнтам інтраопераційну терапію в якості інноваційного методу лікування раку грудей і контактну променеву терапію апаратом Papillon 50.
Операційний блок клініки - один з найсучасніших в Європі: його технічне оснащення включає новітнє обладнання та апарати для дистанційної медицини. Новий зал катетеризації дозволяє проводити коронографічну діагностику, ангіопластику і електро- фізіологічні процедури.
Пацієнти приїжджають в клініку не тільки з важкими захворюваннями, але і з тим, щоб освіжитися, омолодитися, отримати заряд бадьорості. До їхніх послуг Центр попередження процесів старіння організму і лазерний Центр Esthemedis, які розташовані в клініці Nescens, з'єднаній з клінікою Женольє критим переходом.
Женольє - клініка, яка має окремий представницький поверх, що дозволяє пацієнтам під час лікування не переривати свою професійну діяльність: їм надається конференц-зал та офіс, оснащені всім необхідним обладнанням, з послугами секретаря, перекладача і водія.
Провідні спеціалізації
 • Онкологія (багатопрофільний онкологічний центр, центр раку грудей, відділення радіаційної онкології)
 • Радіологія і ядерна медицина
 • Нейрохірург (нейроцентр)
 • Ортопедія і травматологія
 • Кардіологія
 • Загальна хірургія та хірургія травного тракту
 • Урологія
 • Гінекологія, мамологія (IORT)
 • Пластична, естетична та реконструктивна хірургія
 • Превентивна медицина
Основні дані
112 Ліжко-місць
137 Лікарів
3 240 операцій на рік 
 

Клініка Женераль-Больйо

Клініка Женераль Больйо, розташована в центрі Женеви, була заснована в 1899 і стала першою у франкомовній частині Швейцарії, яка пройшла сертифікацію відповідно до норм ISO 9001. Багатопрофільна клініка Женераль-Больйо працює у всіх сферах - від різного роду обстежень до хірургії і онкології. До послуг пацієнтів новітні медичні технології, такі як робот-хірург Da Vinci S® останнього покоління, 3-Тесла МРТ, відкрита 1,5-Тесла МРТ, КТ та ПЕТ-КТ, тут проводяться надточні лапароскопічні операції в області урології, гінекології та гастроентерології.
Онкологічний центр клініки представлений відділеннями амбулаторного та стаціонарного лікування. Тісна співпраця клініки з науково-дослідними центрами онкології дозволяє впроваджувати в повсякденну практику інноваційні та високоефективні технології лікування раку, які повністю змінили сучасні уявлення про прогноз пацієнтів, які страждають прогресуючими, рецидивуючими та неоперабельними формами онкології.
При цьому «коником» клініки залишаються акушерство, гінекологія та репродуктивна медицина. Тут працює Центр штучного запліднення і накопичено великий досвід з обслуговування мам, що досягли «бальзаківського віку».
Спеціалізовані центри
 • Пологове відділення
 • Діагностичний центр
 • Центр простати
 • Центр допоміжних репродуктивних технологій (CPMA)
 • Центр лікування болю (нейрохірургія)
 • Центр захворювань грудей
Інші спеціалізації
 • Вісцелярна хірургія
 • Гастроентерологія
 • Ортопедія (ендопротезування)
 • Хіміотерапія (PIPAC)
Основні дані
131 Ліжко-місце
571 Лікар
477 Співробітників
6 223 Операції на рік

Клініка Моншуазі

Клініка Моншуазі розташована в елегантному рожевому особняку XIX століття на одній з тихих лозаннських вулиць, в безпосередній близькості від центру міста і Женевського озера.
Заснована в 1932 році знаменитим професором-гінекологом Р. Л. Роша, клініка стала першим пологовим будинком для високопоставлених осіб. Протягом тривалого часу Моншуазі була більше відома як «жіноча клініка», оскільки саме тут з'явився на світ перший «репродуктивний» малюк Швейцарії.
Сьогодні клініка, окрім традиційної гінекології та пластичної хірургії, відрізняється своєю багатопрофільністю. Однак, однією з основних її спеціалізацій можна назвати офтальмологію: Моншуазі займає перше місце в світі за інноваційними методиками лікування глаукоми і катаракти ока, а також всіх інших патологій, пов'язаних з дисфункцією «повіка-око».
Іншою важливою особливістю клініки є діагностика та лікування мігрені шляхом як медикаментозних методів, так і інноваційними хірургічними втручаннями.
Крім медичного обслуговування високого рівня, клініка пропонує своїм пацієнтам комфортне розміщення в окремих палатах, напівлюксах та люксах. А в ресторані «La Pergola» гості можуть почастувати себе ідеально збалансованими стравами.
Провідні спеціалізації
 • Офтальмологія
 • Ортопедія і травматологія
 • Радіологія
 • Неврологія і нейрохірургія
 • Гінекологія
 • Пластична, реконструктивна хірургія і естетична медицина
 • Загальна хірургія
 • Оториноларингологія і щелепно-лицьова хірургія
 • Превентивна медицина
Основні дані
22 Ліжко-місця
120 Лікарів
99 Співробітників
5 504 Операції на рік. Зокрема 4 616 офтальмологічні

Клініка Вальмон

Заснована в 1905 році Анрі Огюстом Відмер, лікарем, відкритим до найінноваційніших практик і великим шанувальником мистецтва. Клініка Вальмон була першим санаторієм в Швейцарії, який спеціалізувався на лікуванні нервових розладів та захворювань нервової системи.
За свою вікову історію клініка приймала видатних гостей з усіх куточків земної кулі: членів королівської сім'ї Бельгії, Чарлі Чапліна, Коко Шанель, Моріса Бежара, Луї Арагона, Володимира Набокова, Андрія Вознесенського...
Сьогодні клініка Вальмон спеціалізується на реабілітації пацієнтів, які перенесли інсульт, страждають на захворювання спинного мозку або периферичних нервів, а також пропонує програми з реабілітації опорно-рухового апарату і хребта.
У стінах клініки працюють провідні лікарі різного профілю, зокрема професор російського походження - невролог Жюльєн Богуславський. Спеціаліст міжнародного рівня займається проблемами, пов'язаними з порушенням кровопостачання мозку, хворобами Паркінсона, Альцгеймера, пам'яті та іншими захворюваннями нервової системи.
З клініки Вальмон відкривається чарівний краєвид на Женевське озеро і Альпи. Домашня атмосфера клініки, висока якість медичних послуг, доповнені винятковим готельним комфортом, створюють найсприятливіші умови для успішного проходження курсу реабілітації.
Провідні спеціалізації
 • Ортопедична реабілітація
 • Неврологічна реабілітація
 • Реабілітація при захворюваннях периферичної нервової системи
Основні дані
59 Ліжко-місць. 10 номерів-люкс
6 Лікарів
122 Співробітники
637 госпіталізацій на рік
 

Клініка Св. Анни

Клініка Св. Анни розташована далеко від міського шуму - на височини чудового Лугано, в італійській частині Швейцарії.
Цю клініку називають «колискою Тічино»: її пологове відділення - найбільше в кантоні, щорічно тут з'являються на світ понад 800 малюків. У клініці є також відділення неонатології, яке приймає дітей, що народилися при терміні від 32 тижнів. Про новонароджених та їх мам цілодобово піклується високопрофесійний медичний персонал.
Крім своїх основних спеціалізацій (гінекологія, онкологія, загальна хірургія, радіологія, пластична хірургія), клініка приділяє увагу і новим медичним дисциплінам. Зокрема, в клініці функціонує Центр стовбурових клітин і Центр профілактичної та антивікової медицини Nescens.
Серед якостей клініки Св. Анни варто відзначити високий рівень підготовки медичного персоналу, новітні технології лікування та індивідуальний підхід до кожного пацієнта, та першокласний готельний сервіс. До послуг пацієнтів і їх родичів - комфортабельні палати, номери люкс та напівлюкс, різноманітність ресторанного меню.
Провідні спеціалізації
 • Жіночі хвороби та мамологія
 • Гінекологія, акушерство і неонатологія
 • Радіологія
 • Онкологія
 • Внутрішні хвороби
 • Загальна хірургія
 • Пластична, естетична та реконструктивна хірургія
 • Превентивна медицина
Основні дані
80 Ліжко-місць
70 Лікарів
173 Співробітника
4 369 операцій на рік
762 пологові допомоги

Клініка Бетані

Клініка Бетані розташована на горі Цюріхберг, звідки відкривається прекрасний вид на Цюрихське озеро та місто, ділову столицю Швейцарії. Заснована понад 100 років тому, вона заслужено вважається провідною приватною клінікою Цюріха. У штаті клініки працюють висококваліфіковані реаніматологи, анестезіологи та хірурги різних спеціалізацій - кращі професори та лікарі Цюріха.
Клініка Бетані пропонує комплексне обслуговування: широкий спектр консультацій, різні види візуальної діагностики та відновлення пацієнтів відразу після операції у відділенні фізіотерапії. Однією з основних спеціалізацій клініки є ортопедія, травматологія та ревматологія.
Пологове відділення клініки Бетані обладнане всім необхідним для допомоги породіллі, включаючи спеціальну ванну для природних пологів у воді.
Клініка Бетані, член асоціації Swiss Leading Hospitals (Провідні госпіталі Швейцарії) є синтез медичного закладу і готелю, тому перебування тут проходить в умовах максимального комфорту, що не зайве навіть при найвищому рівні медичних послуг - персонал клініки пройшов спеціальну підготовку в одній з престижних шкіл готельного бізнесу, якими теж славиться Швейцарія.
Провідні спеціалізації
 • Ортопедична хірургія та хірургія хребта
 • Гастроентерологія
 • Гінекологія та акушерство
 • Вісцелярна і судинна хірургія
 • Загальна хірургія
 • Щелепно-лицьова хірургія
 • Кардіологія та ангіологія
 • Терапія і внутрішні хвороби
 • Онкологія і гематологія
 • Оториноларингологія і ЛОР хірургія
 • Пластична, естетична і реконструктивна хірургія
 • Урологія (зокрема, лікування зеленим лазером)
 • Діагностика (КТ, МРТ, УЗД, рентгенографія, сцинтиграфія)
 • Реабілітація і нетрадиційна медицина
Основні дані
96 Ліжко-місць
257 Лікарів
250 Співробітників
3 643 операції на рік
470 пологових допомог

Клініка Ліндберг

Клініка була заснована в 1906 році на пагорбах Ліндберг, що дали їй назву. З вікон відкривається чудовий вид на місто Вінтертур, великий промисловий і культурний центр, який місцеві жителі ласкаво називають гвинтом. У Швейцарії та за її межами клініка Ліндберг відома завдяки висококласному медичному обслуговуванню, чудовому готельному сервісу, сумлінності й тактовності співробітників.
Клініка спеціалізується на нейрохірургії, медицині опорно-рухового апарату, травматології, вісцеральної хірургії, а також на реконструктивній та пластичній хірургії. Важливим напрямком роботи клініки є лікування проблем, пов'язаних з порушенням обміну речовин.
Безпеку пацієнтів забезпечують фахівці відділення реанімації та інтенсивної терапії, оснащеного найсучаснішим обладнанням.
Після повної реконструкції в 2015 році в клініці, крім комфортабельних апартаментів, з'явилися декілька номерів люкс площею від 40 м² до 120 м², а також ресторан Trois Tilleuls, що пропонує страви місцевої та інтернаціональної кухні.
Аеропорт Цюріха знаходиться лише за 30 хвилин їзди від клініки. Трансфер в/з аеропорту може бути організований співробітниками відділу координації.
Провідні спеціалізації
 • Ортопедія і травматологія
 • хірургія хребта
 • Пластична і реконструктивна хірургія
 • вісцелярна хірургія
 • Загальна хірургія
 • гінекологія
Основні дані
73 Ліжко-місця
89 Лікарів
200 Співробітників
1 823 Операції на рік
 

Центри О-Вів

Медико-хірургічний та онкологічний центри О-Вів розташовуються в центрі Женеви, за декілька хвилин ходу від Женевського озера.
Oсновним напрямком медико-хірургічного центру є загальна медицина, радіологія і амбулаторні консультації, включно з педіатрією і нейропедіатрією. Онкологічний центр оснащений високоенергетичним лінійним прискорювачем фірми Varian (модель «Clinac 21 EX»), який випускає пучки фотонів від 6 до 15 MV і пучки електронів з енергією від 6 до 20 MeV. Це обладнання дозволяє контролювати стан хворого і репродуктивність лікування шляхом модулювання інтенсивності пучків від сеансу до сеансу.
Онкологічний консиліум Swiss Medical Network об'єднує фахівців з різних сфер радіоонкологіі і медичної онкології, що забезпечує всебічний підхід до лікування пацієнтів з використанням найостанніших методик в області радіоонкологіі, онкології та онкогематології.
Центр має у своєму підпорядкуванні кілька кабінетів для пацієнтів, що проходять системне лікування хіміотерапії та імунотерапії, а також ізоляційним ванним приміщенням, в якому відбувається підготовка цитостатистичних медикаментів.
Провідні спеціалізації медико-хірургічного центру
 • Педіатрія і нейропедіатрії
 • Кардіологія
 • Пульмонологія
 • Лікування внутрішніх хвороб
 • Гінекологія
 • Дерматологія
Провідні спеціалізації онкологічного центру
 • Онкологія
 • Радіаційна онкологія
 • Гематологія
Основні дані
24 Лікаря
29 Співробітників
29 000 Консультацій на рік. Зокрема 2 950 онкологічні

Клініка Женераль Сант-Анн

Серед основних спеціалізацій клініки слід виділити ортопедію, гінекологію, загальну хірургію і оториноларингологію. Ортопедичні операції становлять близько 80% всіх проведених тут хірургічних втручань.
Клініка Женераль - провідна установа в області спортивної хірургії і травматології, що підтримує здоров'я і фізичну форму хокейного і баскетбольного клубів Фрібурга.
Центр онкології молочної залози, який базується в клініці Женераль і в клініці Женолье, був першим приватним медичним центром, який отримав сертифікат якості Швейцарської Ліги проти раку.
Чотири операційні клініки, оснащені найсучаснішим обладнанням, нові комфортабельні палати, індивідуальний підхід до кожного пацієнта - все це прикмети високої якості обслуговування. Ресторан вишуканої кухні «Le Carré», відкритий для всіх охочих, визнаний одним з кращих в кантоні.
Провідні спеціалізації:
 • Ортопедія
 • Спортивна медицина
 • Центр раку молочної залози
 • Нейрохірург
 • Загальна хірургія
 • Оториноларингологія
 • Загальна медицина
Основні дані
66 Ліжко-місць
77 Лікарів
150 Співробітників
4 680 операцій на рік

Клініка Валер

Клініка Валер, заснована в 1920 році і долучена до мережі Swiss Medical Network в 2013-му, знаходиться в центрі столиці гірськолижного кантону Вале - місті Сіон. Сіон приваблює шанувальників старовини руїнами побудованого в XIII сторіччі замку Турбійон та п'ятисотлітнім органом, який можна послухати в замку Валер.
На цьому тлі особливо молодо виглядає клініка Валер - нещодавно реконструйована, оснащена сучасним обладнанням.
Основними спеціалізаціями клініки є ортопедія, кардіологія, загальна хірургія, а також урологія і гінекологія.
Відмінною особливістю клініки є той факт, що вона визнана Швейцарською асоціацією вивчення патологічного ожиріння (SMOB) одним з провідних центрів Швейцарії в цій галузі.
Надмірна вага та ожиріння небезпечні перш за все не зайвими кілограмами, а хворобами, до яких ці кілограми призводять - так звані хвороби-супутники ожиріння: артеріальна гіпертензія, ішемічна хвороба серця, синдром апное сну, цукровий діабет, гіпертригліцеридемія і гіперхолестеринемія.
Провідні спеціалізації
 • Ортопедія
 • Інтервенційна кардіологія
 • Електрофізична кардіологія
 • Загальна хірургія
 • Урологія
 • Гінекологія
Основні дані
46 Ліжко-місць
52 Лікаря
158 Співробітників
3 165 операцій на рік
 

Лікарня Провіданс

Лікарня Провіданс, заснована понад 150 років тому, знаходиться в центрі міста Невшатель, за декілька кроків від чудового однойменного озера. Серед основних її спеціалізацій - ортопедія, нефрологія, офтальмологія, а також різні види хірургії.
У відділенні ортопедії лікарні Провіданс проходять лікування 80% всіх профільних хворих кантону Невшатель, отримуючи доступ до надпередових технологій в цій галузі медицини. Відділення гемодіалізу лікарні фігурує в десятці найбільших спеціалізованих центрів Швейцарії і приймає більше сотні пацієнтів на рік. Хворі, які живуть в більш віддалених регіонах Юри, можуть пройти таке ж повноцінне і якісне лікування у філії центру гемодіалізу Провіданс в місті Ла Шо-де-Фон - столиці швейцарського годинникового мистецтва, внесеної до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Провідні спеціалізації
 • Ортопедія і травматологія
 • Нефрологія і гемодіаліз
 • Офтальмологія
 • Загальна медицина
 • Спортивна медицина
Основні дані
59 Ліжко-місць
97 Лікарів
240 Співробітників
3 647 операцій на рік. Зокрема 1 573 офтальмологічні

Клініка Монбрійан

Клініка Монбрійан була заснована більше 100 років тому в місті Ла Шо-де-Фон, що входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Нещодавно в клініці було відкрито нове операційне відділення, оснащене найсучаснішим обладнанням. Тут з успіхом проводяться ортопедичні, офтальмологічні та гінекологічні операції.
Один із провідних напрямків клініки Монбрійан - колопроктологія. У спеціалізованому відділенні, створеному понад 10 років тому, про- водиться діагностика і лікування захворювань товстої і прямої кишки, а також параректальной області. Його технічне оснащення включає обладнання останнього покоління, зокрема, апарати для ендоскопічної 3D-ехографії тазового дна і ендоскопічної 3D-манометр.
Діагностиці в клініці приділяється особлива увага. Новий центр радіології та візуалізації пропонує широкий спектр діагностичних досліджень, зокрема, унікальний для кантону Невшатель метод діагностики - томосинтез.
Провідні спеціалізації
 • Ортопедія
 • Офтальмологія
 • Гінекологія
 • Загальна хірургія
 • Колопроктологія
Основні дані
26 Ліжко-місць
97 Лікарів
60 Співробітників
3 314 операцій на рік. Зокрема 864 офтальмологічні

Клініка Арс Медика

Клініка Арс Медика розташована за 7 км від Лугано, в красивому районі Швейцарії, де все дихає італійським шармом, зберігаючи швейцарські якість і надійність.
Ця клініка - безперечний лідер в області ортопедичної хірургії і травм опорно-рухового апарату в італійській частині Швейцарії. Операційні обладнані всім необхідним для проведення артроскопії та протезування. Для відновлення пацієнтів після хірургічних втручань відкрито фізіотерапевтичне відділення з басейном. Окрім цього, в клініці є відділення екстреної допомоги та рентгенології.
Співпраця між хірургами заснована на засадах вузької спеціалізації. Такий підхід, що дозволяє сконцентрувати різні вузько специфічні напрямки всередині однієї групи лікарів, має масу переваг і позитивно позначається на якості лікування. Пацієнт отримує прямий і негайний доступ до фахівців по хірургії руки, ліктя, плеча, тазостегнового суглоба, коліна і гомілки в рамках однієї структури.
Провідні спеціалізації
 • Ортопедія
 • Хірургія та травматологія опорно-рухового апарату
 • Нейрохірург хребта
 • Фізіотерапія
Основні дані
70 Ліжко-місць
44 Лікаря
176 Співробітників
3 409 операцій на рік

Клініка Обах

Клініка Обах, заснована в 1922 році і користується чудовою репутацією - найбільша приватна клініка німецькомовного кантону Золотурн, що увійшов до складу Швейцарської Конфедерації в 1481 році. У трьох операційних клініки щорічно проводяться понад дві тисячі хірургічних втручань, за здоров'ям пацієнтів стежать 40 з гаком лікарів і 120 інших кваліфікованих співробітників.
Серед основних напрямків діяльності клініки Обах - ортопедична хірургія, загальна і вісцеральна хірургія, урологія та отоларингологія. Окрім того, в клініці працюють прекрасні фахівці з щелепно-лицевої та пластичної хірургії, гінекології та гастроентерології.
Провідні спеціалізації
 • Ортопедія
 • Загальна хірургія
 • Вісцелярна хірургія
 • Гінекологія
 • Лікування внутрішніх хвороб
 • Урологія
 • Онкологія
 • Оториноларингологія
Основні дані
54 Ліжко-місця
40 Лікарів
120 Співробітників
2 400 операцій на рік

Клініка Вілла-ім-Парк

Клініка Вілла-ім-Парк розташована в історичному особняку в місті Ротріст, в кантоні Ааргау на півночі Швейцарії. До неї легко дістатися з більшості районів центральної частини країни. Клініка має багату історію - до 1984 року в її приміщеннях знаходився центр медичного відновлення та реабілітації. Завдяки своєму багаторічному досвіду та високопрофесійній медичного обслуговування Вілла-ім-Парк відома як в своєму регіоні, так і за його межами.
Клініка входить в асоціацію Swiss Leading Hospitals (SLH) і повністю відповідає її високим стандартам якості.
У клініці Вілла-ім-Парк щорічно проводиться близько 2 000 операцій. Акушерство - одна з ключових спеціалізацій клініки, в пологовому відділенні якої щороку з'являється на світ понад 650 малюків. Крім акушерства, лікарі та медичний персонал клініки віллан-Парк спеціалізуються на ортопедії, загальній хірургії, гінекології та урології.
Провідні спеціалізації
 • Акушерство та гінекологія
 • Ортопедія
 • Загальна хірургія
 • Урологія
Основні дані
39 Ліжко-місць
42 Лікаря
90 Співробітників
2 000 операцій на рік
650 пологових допомог на рік

Клініка з лікування больових синдромів

Заснована в 1978 році в Базелі, одному з найбільших міст Швейцарії, клініка багато років є провідним медичним центром з лікування больових синдромів. Це єдина приватна клініка Швейцарії, що спеціалізується виключно на лікуванні захворювань опорно-рухового апарату та головних болів.
Фахівці клініки проводять лікування пацієнтів із застосуванням комплексного міждисциплінарного підходу: скільки б консультацій різних фахівців не треба було, до кожного хворого прикріплюється "лікар-менеджер", який відповідає за планування і координацію всього процесу лікування. Завдяки їх величезному досвіду у цій галузі, клініка грає важливу роль в кантональній системі охорони здоров'я, особливо в сфері нейрохірургії, неврології та ревматології.
Клініка спеціалізується на інтервенційній діагностиці больових синдромів, психіатрії та психотерапії (включаючи біологічний аналіз і нейропсихологію), альтернативної медицини (включаючи традиційну китайську медицину, голковколювання, фітотерапію і гомеопатію) і ревматології (включаючи фізіотерапію і мануальну терапію).
Провідні спеціалізації
 • Діагностика та інтервенційне лікування болю
 • Нетрадиційна і регуляторна медицина
 • Психотерапія і психіатрія
 • Ревматологія
 • Фізіотерапія і мануальна терапія
Основні дані
15 Ліжко-місць
31 Лікар
70 Співробітників
3 349 операцій на рік

Запропонуємо будь-які варіанти поїздки під Ваші дати і вимоги. Повідомте нам свої побажання, і вони будуть максимально враховані і виконані!
Менеджери
Лисак Ганна
Лисак Ганна
Виконавчий директор
Онисько Наталія
Онисько Наталія
Відділ індивідуального та VIP-туризму
Зв'язатися через skype
Зворотний дзвінок
© 2002-2023. Всі права захищені