close
Головна » Країни » Швейцарія » Тури » Клініка Монбрійан

Клініка Монбрійан

Дати тура: 08.06.2021 - 26.12.2023
Тривалість туру: Уточнюйте
Країна: Швейцарія
Тип туру: Здоров'я

Клініка Монбрійан була заснована понад 100 років тому в місті Ла-Шо-де-Фон, що входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Нещодавно в клініці було відкрито нове операційне відділення, оснащене найсучаснішим обладнанням. Тут з успіхом проводяться ортопедичні, офтальмологічні та гінекологічні операції.

Один із провідних напрямків клініки Монбрійан - колопроктологія. У спеціалізованому відділенні, створеному понад 10 років тому, про- водиться діагностика і лікування захворювань товстої і прямої кишки, а також параректальной області. Його технічне оснащення включає обладнання останнього покоління, зокрема, апарати для ендоскопічної 3D-ехографії тазового дна і ендоскопічний 3D-манометр.

В клініці особлива увага приділяється діагностиці. Новий центр радіології та візуалізації пропонує широкий спектр діагностичних досліджень, зокрема, унікальний для кантону Невшатель метод діагностики - томосинтез.

Перераховані вище процедури не найприємніші, а тому, вийшовши з клініки, доставте собі задоволення, відвідавши розташований неподалік Музей високого годинникового мистецтва і помилуйтесь на найперші творіння великого архітектора Ле Корбюзьє, який народився в Ла-Шо-де-Фоні.

Провідні спеціалізації

  • Ортопедія
  • Офтальмологія
  • Гінекологія
  • Загальна хірургія
  • Колопроктологія
 
Основні дані
26 Ліжко-місць
97 Лікарів. Також акредитовані в лікарні Провіданс
60 Співробітників
3 314 операцій на рік, 864 з яких офтальмологічні
Інтернет адреса клініки:
Менеджери
Лисак Ганна
Лисак Ганна
Виконавчий директор
Онисько Наталія
Онисько Наталія
Відділ індивідуального та VIP-туризму
Зв'язатися через skype
Зворотний дзвінок
© 2002-2023. Всі права захищені