close
Головна » Країни » Хорватія » Тури » Трогір

Трогір

Дати тура: Уточнюйте
Тривалість туру: Уточнюйте
Країна: Хорватія
Тип туру: Уточнюйте

«На долоні моря стоїть місто, старе, як сам час!» - так поетично і точно описаний старовинний Трогір. Перші відомості говорять про ілірське поселення, яке захопили греки в III столітті до Р.Х. і назвали Tragurion, від грецьких слів «trags», що означає «коза» та «oros» - гори.

Трогір мав бурхливу історію, його руйнували й освоювали, проте він витримав всі набіги й вийшов з вогню, як фенікс, красивішим та багатшим!

Сучасний Трогір налічує 13 тис. мешканців. Численних туристів приваблює старовинними пам'ятками архітектури та культури, серед яких Портал кафедрального собору Св. Лаврентія XIII століття хорватського майстра Радована, свого роду єдиний; в колекції бенедиктинського монастиря - реліквія і символ Трогіра - мармуровий барельєф Каїроса, бога щасливого моменту, Пантеону I століття до Р.Х. На Трогірскій набережній вже 6 століть несе дозор старовинна вежа Камерленго з верхнього майданчика якої відкривається чудовий краєвид! Багате минуле Трогіра і краса його кам'яних будівель дозволили йому в 1997 році стати в один ряд зі світовими містами історичної та культурної спадщини, які знаходяться під захистом ЮНЕСКО.

Менеджери
Бєлкіна Наталія
Бєлкіна Наталія
Відділ продажів та MICE
Зв'язатися через skype
Найдьонова Ірина
Найдьонова Ірина
Відділ продажів та маркетингу | Mоb: +380 50 257 50 27
Зв'язатися через skype
Зворотний дзвінок
© 2002-2023. Всі права захищені